Badem Kırma Makinesi
Gıda

İyi Portakal Nasıl Anlaşılır-İyi Meyve Nasıl Anlaşılır

İyi portakal nasıl anlaşılır-iyi meyve nasıl anlaşılır-portakal nasıl sıkılmalıdır.

Devamını Oku....

Kategori Dışı

İskorpit Balığı Nasıl Temizlenir-Nasıl Pişirilir

Balık tutmak bir sevdadır. Bu sevdayı en güzel şekilde yapabilmeniz için sizlere hazırlamaya çalıştığım videolarla sizlerin karşısındayım ve işmdi sizlere iskorpit balığı nasıl temizlenir bir anlatayım.

Devamını Oku....

Gıda

Cevizi İpe Dizme Makinesi-Walnut set up machine

CEVİZİ İPE DİZME MAKİNESİ

Çok yakında değerli müşterilerimiz sizleri büyük bir dertten kurtaracağız.Artık elde iğne ile ceviz dikmek yerine ceviz ipe dizme makinesi ile piyasaya gireceğiz.

Devamını Oku....

Kategori Dışı

Türk İcadı Su İle Çalışan Hidrojen Kombi

HTML gömme mevcut değil.

LOTUS E 200 DOĞALGAZSIZ HİDROJENLİ KOMBİ (DAİRE TİPİ) VERİMLİLİK Cihaz üzerinde haftalık programlama ayarı standart olup, Lotus E-200 Kombi 6 metre standart petek döşeli “Tek Katlı” alanın ısıtma ve sıcak suyunu temin etmek üzere tasarlanmıştır. Suyun elektrolize edilmesi ve plazma halinde Hidrojenin kullanılması mantığı üzerine kurulu reaktörü ile, doğalgaz bağlantısı olmadan çalışır. Dolayısıyla baca ve baca gazı da yoktur. Sistem ateş kullanmadan çalışır. Kombi üzerinde standart gelen oda sensörü ile ve Greenfinitic R1 Radyatörler ile %40′ a varan tasarruf sağlamanıza imkan verir (Yıldız Teknik Üniversitesi Analiz Raporu – 1408180117). Lotus E 200, Greenfinitic R1 Radyatörler ile 9 metreye kadar petek ısıtılabilir. Ülkemizde 1 kw/saat Elektrik tüm vergiler dahil 0,40 TL’ dir. Sistem, petek ısıtması ve sıcak su için ortalama saatte 2 TL harcama yapar. Yine ülkemizde 1 m3 Doğalgaz ise tüm vergiler dahil elektriğin yaklaşık 3 katı, yani 1,224 TL’ dir PROJE GEREKSİNİMİ Lotus E 200 kombinin kullanımı için doğalgazlı kombilerde olduğu gibi proje ihtiyacı yoktur. Kapalı ortamda istedeğiniz yere koyabilir ve kullanabilirsiniz. BACA ve BACA GAZI Lotus E 200 kombi baca gereksinimi olmadan, ateş kullanmadan ve bacı gazı salınımı yapmadan çalışır. Zehirlenme derdi olmadan, doğayı kirletmeden ve güvenle kullanırsınız.

Devamını Oku....

Badem Kırma Makinesi