Badem Kırma Makinesi
Kategori Dışı

Türkiye’de ilk fiziksel dijital kripto para bürosu açıldı!

 

Kripto paranın şaha kalkmış olduğu şu günlerde Türkiye açısından yeni bir gelişme yaşandı. Kripto para madenciliğinin ve ticaretinin aktif olarak yapıldığı ülkemizde, artık dijital kripto para ticaretini fiziksel bir şekilde yürüten bir bürosu açıldı.

Kripto para ticareti milyonları peşinden sürüklemeye devam ediyorken, her geçen gün yeni bir marka karşımıza çıkıyor. Birkaç gün önce açılışı gerçekleştirilen Cointral isimli dijital para bürosu hizmete girmiş durumda. İstanbul’da yer alan bu yeni dijital para bürosu KapalıÇarşı’da hizmet vermeye başlıyor. Kripto para ticareti konusunda ilgili olan vatandaşların bu büroya sıklıkla uğraması bekleniyor.

‘Nakit-Hızlı-Kolay- Güvenilir’ sloganı ile açılışını gerçekleştiren dijital para bürosunun kurucuları en kısa zamanda web sitelerini de kullanıma açmayı hedefliyor. Türkiye için yeni bir hareket olan bu büro, konuya yabancı olanları şaşırtacak gibi görünüyor. Tıpkı bir döviz bürosu gibi görünen dijital para bürosunun dışarıdan bakıldığında tek farkı tabelasında piyasada etkili olan kripto paraların değerlerinin yer alması olarak nitelendirilebilir. Bu adımın Türkiye’de kripto para hareketini nasıl etkileyeceği ve başka büroların açılıp açılmayacağı ise merak konusu.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar* olarak işaretlendi

Bu HTML etiketleri ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Badem Kırma Makinesi