Badem Kırma Makinesi

Tınaz Tarım ve Sanayi Makineleri

 

1975 yılında hala yönetim kurulu başkanı olan  Hüseyin FİNİŞ tarafından kurulan Tınaz Tarım ve Sanayi  Makineleri ve Ticaret Sanayi  A.Ş Tarım Makineleri üretimine ilk olarak Harman Makinesi üretimi ile başlamıştır.Buradan ilham alarak Harman Makinesinin arkasında bırakmış olduğu sap yığını anlamına gelen TINAZ ismi ile kurulmuştur.

Tınaz Tarım kurulduğu güden bu yana en üst kalite ve sürekli gelişim politikası ile kendini  yenileyerek şuan kullanmaya başlamış olduğu 87.000 m² alana sahip fabrikası  ve geniş ürün gamı ile Türkiye’de bu sektördeki en büyük pazar payına sahip olmayı başarmıştır. aynı zamanda tınaz tarım tınaz petrol ve tınaz otomotiv şirketlerini kurarak .Tınaz Grup Şirketleri haline gelmiştir.

Tınaz Tarım Türkiye ve Avrupada üretim standartlarının gerekliliklerini yerine getirerek bütün kalite ve hizmet standardı belgelerini bünyesinde barındırmaktadır.

Tınaz Tarım Türkiye’nin heryerinde ve Dünya’da 24 ülkede faaliyet gösteren bayileri ve servis ağı ile müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Adres : Gümüşçeşme Mahallesi Kepsut Caddesi No : 338/A  Altıeylül / BALIKESİR – TURKEY

T : +90 266 241 21 39 / +90 266 241 35 95         F : +90 266 249 58 68

E : info@tinaztarim.com                                     W : www.tinaztarim.com

Badem Kırma Makinesi