Badem Kırma Makinesi

Şifay Tuz

 

 

ŞİFAY TUZ 2013 yılında Karabük’ün ilçesi Safranbolu da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren tuz üretimi işini yapan tecrübeli bir kadroya sahiptir.
Türkiye geneli yurtiçi ve yurtdışına hizmet verebilmek için yeterli sayıda araca sahip olup, teknolojik yatırımları günün koşullarına göre devam ettirmektedir. Firmamız hem çankırı kaya tuzu hemde himalaya kaya tuzu üreticisi ve ithalatçısıdır. Sofralık tuz, tuz lambaları ve tuz kişisel bakım ürünleri olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle ve ürünleriyle tamamen doğal ürün üretimi yapan, doğal ürün kullanmayı prensip edilmiş daima kalite, zamanında teslim anlayışıyla hizmet sunmaktadır.
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeyen, çevreye duyarlı, başarma azmi sayesinde globalleşen dünya da Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yerini almıştır. Ticari hayatta başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ŞİFAY TUZ gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecek de hizmet vermeye devam edecektir.

AdresYayla Mahallesi, Kadim Sok. No:6, 34944 Tuzla/İstanbul
Mail:info@sifaytuz.com.tr
Badem Kırma Makinesi