Badem Kırma Makinesi
Firma Rehberi

Maysa Tarım Kimya ve İlaç Sanayi

MAYSA Tarım Kimya ve İlaç Sanayi , Samsun Kutlukent Sanayi Bölgesinde1998 yilinda Üniversiteli hocalarin bilgi birikimi ve yapılan araştırmaların Pratige dönüştürme fikrinden ortaya çıkmış, SürYaMin ® serileri ile Gübre imalatına başlayan işletme şu anda 90.000 Ton/ay kapasiteli üretim tesislerinde 1998 yılından bu yana sıvı ve katı kimyasal gübre, Organik Bitki besin elementleri üreticisi olarak; kadrosunda bulunan; deneyimli, konularında uzman idari ve teknik personeliyle Türk tarım sektörüne kaliteli ürünleriyle hizmetini sürdürmektedir.
Ayrıca;
Maysa Tarım Kimya ve İlaç Sanayi Karadeniz merkez olmak üzere İç Anadolu Bölge Müdürlügü, Akdeniz Bölge Müdürlügü, GAP Bölge müdürlügü ve Bayileri ile Türkiye’ nin her yerinde örgütlenmeye çalışmaktadır. Türkiye genelinde oluşturduğumuz bayilikler yoluyla, yaygın bayilik ağını tesis eden şirketimiz; aynı zamanda deneyimli ziraat mühendislerinden oluşan uzman teknik kadrosuyla tarımsal üretim alanlarında teknik çalışmaya ve doğru gübreleme tavsiyelerine önem vermektedir.
MAYSA Tarım Kimya ve İlaç Sanayi ÇIFTÇI MEMNUNİYETİNİ kendine birinci ve vazgeçilmez prensip olarak seçmis ve seçmeye devam edecektir. Bu vesile ile hiçbir zaman
Kalitesiz ve ucuz gübre ve ilaç imalati ve pazarlaması ile uğraşmamış ve uğraşmayacaktır.
Tarım sektörünün bitki besleme konusundaki tüm ihtiyaçlarina yanıt veren; TSE ve EC FERTILIZER normlarinda, 8 farklı form ve formulasyonlarda kimyasal gübre ve organik bitki besin elementleri üreten şirketimiz, kalite kontrol laboratuvarı sayesinde tüm üretiminin kalitesini güvence altına almaktadır.
Bu ilkelerle yola çıkan sirketimiz; yaptığı Ar-Ge araştırmaları ile sürekli olarak geliştirdiği ürünleriyle kendini yenilemektedir. Kuruluşundan bu yana kaliteden ödün vermeksizin, EC FERTILIZER normlarında; SürYaMin ve GROWMIN markalarıyla ürettiği; sivi ve granül yaprak gübreleri ile bitki besleme konusunda güvenilir ve tercih edilir olmanın gururunu taşımaktadır.

AdresSAGİMAD Toptancılar Sitesi, Selyeri Mahallesi 547. Sokak 12. Blok No:20, 55300 Tekkeköy/Samsun
Çalışma saatleri

Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:00
İletişim: (0362) 266 52 20

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar* olarak işaretlendi

Bu HTML etiketleri ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Badem Kırma Makinesi