Badem Kırma Makinesi

Kom Silaj Balya Makinaları İmalatı

 

 

Kom Değirmen olarak 1985 yılından beri tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız, sektördeki tecrübesi, bilgi birikimi, uzmanlaşmış ekibi ile yüksek teknolojiye sahip silaj paketleme makineleri üretmektedir.

Firmamız bünyesinde oluşturulan elit ar-ge departmanının ürettiği ve çiftçimize sunduğu silaj paketleme makinelerimiz yüksek teknolojiye sahiptir.Komsilaj  Km serisi silaj Paketleme makineleri; pancar küspesi, yonca silajı, mısır silaji, ve tüm kaba yem bitkilerinin Paketlenmesi için tasarlanmış ve böylece çiftçilerimizin en büyük destekçisi olmuştur.
Komsilaj, tüm makinalarını kalite felsefesi ışığında üretirken; faaliyetlerinde yüksek teknolojiye odaklanmıştır.

Firmamız müşteri memnuniyetini müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en üst seviyede tutmaya çalışırken,kalite geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile destekler. Komsilaj çevreye saygılı, müşterisine güven veren ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket eden bir yapıdadır.

Çalışanlarını sürekli gelişme ve iyileşme bilinciyle eğiten firmamız, Konya’da konusunda lider olan teknolojisini sektörde temsil etme bilinciyle tüm Türkiye ve yurt dışı pazarına taşımaktadır.

444 8 566

 bilgi@komsilajmakine.com

 2. Org. San. Böl. Büyük Kayacık Mah.
Yaylacık Cad. No:22 Selçuklu/KONYA

Badem Kırma Makinesi