Badem Kırma Makinesi
Kategori Dışı

Eko Organik

Ekoorganik

Türkiye’nin En Büyük Organik Mağazası
İLK ve TEK %100 Organik Ürün Marketi

Ekoorganik olarak 3.500 çeşit sertifikalı organik ürün ile Türkiye’nin En Büyük Organik Mağazasıve E-Ticaret sitesiyiz. Beylikdüzü mağazamız Türkiye’nin İLK ve TEK %100 Organik Ürün Marketi’dir.

En kaliteli, güvenilir, dürüst ve ahlaklı hizmeti vermeye çalışıyor, kurulduğumuz günden beri sadece analizleri, denetimleri yapılmış ve belgelendirilmiş “SERTİFİKALI” Organik ve Ekolojik ürünlerin satışını yapıyoruz.

Ekoorganik İlkeleri için tıklayınız…

BİZ Kimiz? Hikayemiz…

Ekolojik üretime, adil ve dürüst ticarete inanan, çevreye duyarlı bir aile işletmesiyiz, şubemiz yoktur. Sadece sertifikalı organik ürün satışı yapıyoruz. İlkelerimizden asla taviz vermeden, 11 yıldır büyük bir emek ve özveri ile işimizi sürdürüyoruz.

Burcu Ünlü ve Salih Şentürk, gelecek nesillere bırakabileceğimiz barış dolu güzel bir dünya hayali ve ekolojik yaşam duyarlılığı olan Bilgisayar Mühendisi genç bir çift olarak ideallerimize uygun kendi işimizi kurmaya karar verdik…

Damla & Burcu & Salih

2007 yılında bir şahıs şirketi olarak EKOORGANİK kuruldu ve Beylikdüzü’nde 25m2’lik mağazamızı açtık.

Gecenin geç saatlerinde yola çıkıp, İstanbul’a gelen az miktardaki organik üreticiden, en iyi ve en güvenilir ürünleri seçmek için ekolojik pazarlarda sabahladık, organik ürünleri müşterilerimize ulaştırdık.

Mağazamız açıldığında Türkiye’de insanlar “organik” kavramı ile yeni tanışıyordu ve biz her bir müşterimize sabırla organik tarımı, sertifikaları, belgelendirme, analiz ve denetim süreçlerini binlerce kez anlattık, hala da anlatmaya devam ediyoruz…

2008 yılında e-ticaret sitemiz www.ekoorganik.com faaliyete girdi ve organik ürünleri Türkiye’nin en ücra köşelerine stoktan hızlı gönderi/aynı gün kargo ile ulaştırmaya başladık.

Kazandığımızı yine işimize yatırdık. 2011 yılında 50m2’lik mağazamıza taşındık. 2015 yılında 200m2’lik mağazamız ile Türkiye’nin İLK ve TEK %100 Organik Süpermarketi olduk.

Kurulduğumuz günden beri en kaliteli, güvenilir, dürüst ve ahlaklı hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sadece analizleri, denetimleri yapılmış ve belgelendirilmiş Sertifikalı Organik ürünlerin satışını yapıyoruz.

Mağazamızdaki her ürünü kızımıza seçer gibi seçtik ve müşterilerimize sunduk. En ufak bir belge eksiği bulunan yada etik çalışmayan hiçbir üretici ile çalışmadık ve belgesiz hiçbir ürünü mağazamızda bulundurmadık.

Bilinçli ve duyarlı müşterilerimiz tarafından çok sevildik, desteklendik, binlerce teşekkür aldık. Maalesef toplumun bilinçsiz ve önyargılı bir kesiminden az takdir gördük; “organik olduğuna inanmıyorum, normal ürünü organik diyerek 10 katına satıyorsunuz” gibi verilen emeğe saygısızlık eden ve şevkimizi kıran sözler duyduk; etik dışı üretim, satış ve pazarlama yapanlar veya büyük marketler bize tercih edildi. Ekonomik olarak oldukça zor süreçler yaşadık ancak vazgeçmedik ve ilkelerimizden asla taviz vermedik.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar* olarak işaretlendi

Bu HTML etiketleri ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Badem Kırma Makinesi