Badem Kırma Makinesi
Firma Rehberi

Dikmen Tarım Ürünleri

 

 

1994 yılında Bilecik Söğüt’te faaliyete giren DİKMEN TARIM ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ. kuruluşundan bu yana çiftçilerimize her türlü girdiyi sağlamaktadır. 15 bin m²’lik alanda kurulan şuan 30 bin m² ‘ye ulaşan fidelik tesislerimizde başta Marmara bölgesi olmak üzere tüm Türkiye ihtiyacı için fide üretmekteyiz. Sebze fidesi yetiştiriciliğinde kendini kanıtlayan firmamız aşılı fide üretiminde bölgesinde tektir.

Deneyimli kadrosunu devamlı teknik eğitimlerle destekleyen firmamız her zaman çiftçilerimize kaliteli ve verimli ürün sağlamayı hedeflemektedir. Teknolojiyi yakından takip ederek her bilimsel yönteme açık olup, sürekli yenilenme ve kendimizi geliştirme içerisindeyiz.

Firmamız bünyesinde Doku Kültürü Laboratuvarı ve Moleküler Biyoteknoloji Laboratuvarı aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Doku kültürü çalışmalarımızla klon anaç çeşitlerimizle sizlere her türlü girdiyi sağlamaktayız.

Ayrıca doku kültürü ile elde ettiğimiz saf hatlarımızın Moleküler Biyoteknoloji Laboratuvarımızın desteği ile  hastalık dayanımları ve akrabalık derecelerikesin bir şekilde tayin ederek ıslah çalışmalarımızda kalite ve teknolojimizle fark yaratmaktayız.

Dikmen Tarım Söğüt
Orta Mh. Eskişehir Cd. No:43/A – Söğüt / BİLECİK

Telefaks : (+90) 228 361 4391 – GSM : (+90) 533 762 2384

Dikmen Tarım Borcak Tesis
Borcak Köyü – Söğüt / BİLECİK

GSM : (+90) 533 762 2375 – (+90) 530 766 1887 – (+90) 530 766 1893

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar* olarak işaretlendi

Bu HTML etiketleri ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Badem Kırma Makinesi