Badem Kırma Makinesi
Firma Rehberi

Çakmaklar Tarım Ürünleri

 

 

Şirketimiz 1895 yılında o günün zor şartlarında, dönemin ulaşım araçlarından merkep sırtında tuz, kahve, üzüm, ip gibi ürünlerle ilk olarak İsmail Ağa tarafından faaliyete geçirilmiş olup onun oğlu Osman Çakmak ile çalışmalarını sürdürmüştür.

İsmail Ağa’nın vefatından sonra Osman Çakmak, 1939’de Niğde Merkez çarşı içinde dükkan alıp, oğlu Halil İbrahim Çakmak ile beraber ürün çeşitlerini çoğaltarak faaliyete devam etmiştir. Daha sonra ürün çeşitlerini gıda ve tarım ürünleri ile sınırlandırmıştır.

Osman Çakmak’ın vefatından sonra Halil İbrahim Çakmak, oğlu Enver Çakmak ile çalışmaya devam etmiştir. 1974 yılında Halil İbrahim Çakmak vefat edince oğlu Enver Çakmak ürün yelpazesini biraz daha genişleterek 1996 yılında oğulları Halil ve Haluk Çakmak ile beraber Çakmaklar Gıda San. Tic. Ltd. Şirketini kurmuştur. 2004’de şifalı bitkiler adı altında ikinci şubesini açmıştır. 2005 yılında ise İstasyon caddesi üzerindeki Çakmaklar Kahvaltılık Dünyası hizmete girmiştir.

Şirketimizin bugünki adıyla kurucusu olan Enver Çakmak 2006 yılında Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Enver Çakmak’ın vefatından sonra oğulları Halil ve Haluk Çakmak bu alandaki çalışmalarına devam edip 2013 yılında Çakmaklar Kahvaltılık Dünyasının ikinci şubesini halkımızın hizmetine sunmuşlardır.

Vizyon

Çalışanlarımızla, ekipmanlarımızla teknolojik gelişmeye uygunluk ve süreklilik ile tüm çalışanlarımızın katılımıyla müşteri memnuniyetini amaçlayan bir anlayışla sürekli gelişen bir marka olmaktır.

Misyon

Tüm çalışanlarımız ile birlikte bir takım ruhu içerisinde. Teknolojinin sunduğu olanaklarla, Türk damak tadına uygun, mükemmel lezzetlerle ürünleri tüketicilerle buluşturan, kaliteli, hijyenik lezzetli ve sağlıklı gıda ürünlerini güvenerek tüketme alışkanlığı kazandıran bir şirketiz

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar* olarak işaretlendi

Bu HTML etiketleri ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Badem Kırma Makinesi