Badem Kırma Makinesi
Firma Rehberi

Alkan Tarım

 

 

2007 yılında Ankara Çankaya’da kurulan ve peyzaj-organik gübre sektöründe faaliyet gösteren ALKAN TARIM, 2011 yılında Türkiye’nin meyve bahçesi olarak bilinen Isparta’nın Senirkent ilçesinde açmış olduğu zirai ilaç bayiliği kısa sürede adından sıkça söz ettirdi. Firmamız sektörde, zirai ilaç, gübre, vs. tedarik faaliyetleri yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

ALKAN TARIM 2015 yılı itibari ile yurt dışına açılmıştır. Bu kapsamda Türkmenistan, Özbekistan, İran, Kazakistan, Afganistan ve Azerbaycan’da gübre tedarik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Söz konusu ülkelerdeki hizmet verdiğimiz üreticilerin memnuniyet düzeyi, sağlam referanslarımızın olduğunun kanıtıdır.

Aile şirketi olarak kurulan ALKAN TARIM, ilk günden itibaren “Bilinçli Tarımda Öncü Adres” sloganını isminin başında taşımaktadır.

İletişim:16 Haziran Mah. Alparslan Türkeş Cad. 21/A Senirkent/ISPARTA/TÜRKİYE

Mail:

info@alkantarim.com

tel:

+9 0246 511 29 63

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar* olarak işaretlendi

Bu HTML etiketleri ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Badem Kırma Makinesi