Badem Kırma Makinesi
Firma Rehberi

Akme Group Katı Solucan Gübresi

 

 

AKME SOLİDEM  olarak amacımız yediğimiz ve çocuklarımıza yedirdiğimiz kimyasal maddeli ve kimyasal gübreli olan meyve sebze ve kuruyemiş gibi tamamı sağlığa zararlı olan etkisini hemen olmasa da zamanla göreceğimiz bu gidişe bir dur demektir. Bir insanın sağlığıyla oynamak bu kadar kolay olmamalı.

AKME SOLİDEM‘İn tamamı yerli sermaye ile kurulmuş olup BURDUR’ da faaliyet göstermektedir. İsteğimiz başlangıçtan itibaren çizmiş olduğumuz bu yolu sonuna kadar aynı inanç ve gaye ile sürdürmektir, inancımız ve arzumuz bu doğrultudadır. Tarımsal alan olarak sahip olduğumuz bu zengin coğrafi alanda o kadar kıymetli topraklarımızı bile bile zehirliyor ve çocuklarımızın geleceğiyle oynuyoruz ve her geçen gün topraklarımız kullanılmaz hale geliyor. Buna bir son verme zamanı sizce de gelmedi mi ? İşte bu yüzden AKME SOLİDEM olarak solucan gübresini üretmeye başladık.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar* olarak işaretlendi

Bu HTML etiketleri ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Badem Kırma Makinesi