Badem Kırma Makinesi

Ak Tarım

 

 

1970 yılında Mustafa AKKUŞ tarafından kurularak, Rize Merkez Orta Camii arkasında Tekstil üretimi ve pazarlama alanında faaliyetine başlayan şirketimiz 90’lı yıllarda SSBC’nin dağılmasının ardından yurtdışı pazarına açılarak ihracaata başlamıştır. Yine aynı yıllarda tarım alanına da giren şirketimiz, TZDK’nın ilk özel Karadeniz Bölge Bayii olarak tarım sektöründe yerini sağlamlaştırmıştır.

2002 yılında Akkuş Çay markası ile çay sektörüne yön veren Akkuş Group, 2005 yılında mevcut şirketlerimizin ve sektörün yakıt ihtiyacını karşılamak amacıyla Ak Madencilik Şirketini Kurarak, bölgenin en büyük yakıt tedarikçileri arasında yerini almıştır.

Integer urna tortor, tempus in iaculis at, consequat rhoncus sapien. Sed venenatis leo quis quam porta dapibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer non enim tincidunt, semper nisl vel, tristique risus. Proin elementum tellus eros, sit amet elementum lorem varius vitae. Ut in viverra odio, tincidunt sodales elit. Nam nec hendrerit mauris, non ornare augue. Fusce laoreet ante eu leo fringilla fringilla.

2007 yılında grup şirketlerimizin taşıma ve lojistik faaliyetlerini yürütebilmek amacıyla kurduğumuz Ak Lojistik, tan entegrasyon depolama, torbalama tesisi ve geniş araç filosu ile halkımıza, en ekonomik ve en hızlı taşıma seçeneklerini bir arada sunmaktadır.

İlklerin öncüsü olan Akkuş Group, yenilikçi politikaları ile yeni hedefler peşinde koşmaya devam diyor…

Pazar Sokak No7 Rize / TÜRKİYE

 0462 217 32 50

 

www.akkusgroup.com / info@akkusgroup.com

Ordu Caddesi No:30 Merkez – Rize / TÜRKİYE

 0464 214 10 11 Fax : 0464 217 95 99

Badem Kırma Makinesi