Badem Kırma Makinesi

AFC GüBRE VE TARıM üRüNLERi

AFC GüBRE VE TARıM üRüNLERi 2011 Yılında Adana’da kuruldu. ş?irketimiz kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme Örneği sergileyerek, Türkiye’nin güçlü ve saygın şirketleri arasında yerini aldı.

AFC GüBRE VE TARıM üRüNLERi Türkiye de üretilmesi güç olan yani AR-GE isteyen birçok ürünü üreterek hem yurt içinde hem de yurt dışında hızlı bir yol aldı. Her zaman hizmeti ve kaliteyi Ön planda tutarak, dünyada tanınmış firmalarının en kaliteli ürünlerini ithal etmeye başlayarak üretim yanında, ithal ettiği ürünlerle Türkiye tarımına büyük bir katkı sağlamaktadır.

AFC GüBRE VE TARıM üRüNLERi ürün çeşitliliği her geçen gün artarak çiftçilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermekte. Ayrıca sektÖrümüzdeki diğer firmalara hizmet verebilmek amacıyla kapasitesini her geçen gün arttırmaktadır.

AFC GüBRE VE TARıM üRüNLERi hem bÖlge bayilerinin hem bayilerin hem de çiftçilerimizin güvenini alarak, tarım sektÖrünün yüz akı olmayı başarmıştır. Bu güvene layık olabilmek adına şirketimiz daha titiz, azimli ve kararlı bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

İletişim

Kemal Deniz GeridÖnüşümcüler Sitesi 47097 Sokak 2/F Seyhan ADANA
Adana Fabrika
Türkiye / 0 322 322 41 42

Badem Kırma Makinesi