Badem Kırma Makinesi

Adrimak Tarım Makinaları

 

 

1977 yılında AYDIN’nın Koçarlı ilçecisinde ziraat aletleri tamiratı ile işe başlamış olan kuruluşumuz Yılmaztarım makinaları olarak Tarım ve hayvancılık sektörünün ihtiyaç duyduğu makine ve teçhizat imalatını gerçekleştirmektedir.

Çiftçiliğin yoğun yaşandığı KOÇARLI ilçemizde faaliyet göstermekte olup, uzun yıllardan beri yürütülen titiz çalışmalar sonucu konusunda bütünleşmiş çözümler sunan, yenilikçi bir kuruluştur.
Tarım makineleri ve hayvancılık konusunda ihtiyaç duyulan ekipmanların tamamına yakınını firmamız kendi bünyesinde üretmektedir. Üretilen tüm ürünler bol yedek parça ve servis ağı ile desteklenmektedir Ürettiği makine ve ekipmanların bir kısmını yurt dışına ihraç eden firmamız üretiminin tamamını kendi öz kaynakları ile gerçekleştirmektedir.
Firmamız araştırmaya ayırdığı gayretle patentli ürünler buluşu yaparak, sektöründe öncü, araştırmacı, mücadeleci olmayı başarmış ve rakiplerine göre rekabet üstünlüğü kazanmıştır.Bu sebeple çiftçinin üretim maliyetlerini % 50ye varan oranda aşğı çekmekle çiftçimize ve  ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur.Bu gelişmesinden ve engellenemez büyümesinden dolayı kurumsallaşma gereği duymuş ve bu yükselen büyüme grafiği içerisindede Şirketleşme yoluna giderek13 0cak 2011 yılında ADRİMAK TARIM MAKİNALARI İNŞAAT  GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak ünvanını yenilemiştir.

ADRİMAK TARIM MAKİNALARI-İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ

ASTİM ORGANİZE SANAYİ SİTESİ 5. CADDE NO: 19 EFELER / AYDIN

Gsm: 0 549 761 4724

Tel: 0 256 231 0600
0 256 761 4723

Fax: +90 256 761 4723

Mail:info@adrimak.com / adrimaktarim@hotmail.com

Badem Kırma Makinesi